KNL
Spotkania koła naukowego
czwartek 19:00

Aktualności

Dla członków naszego koła, ale i wszystkich zainteresowanych osób zamieszczamy kalendarz, w którym znajdują się informacje o spotkaniach, szkoleniach, wyjazdach i innych ciekawych wydarzeniach, w których bierzemy udział.

Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszego funpage na Facebook! Tam zawsze znajdziecie aktualne informacje o działalności naszego Koła Naukowego.

O nas

Nasze Koło Naukowe Logistics, działa przy Katedrze Eksploatacji Systemów Logistycznych, Systemów Transportowych i Układów Hydraulicznych Politechniki Wrocławskiej, które powstało w 2003r. Dzielimy się wzajemnie swoimi zainteresowaniami i wiedzą na spotkaniach, wspieramy w organizacji przedsięwzięcia Politechniki Wrocławskiej, rozwijając przy tym swoje możliwości. Dodatkowo zajmujemy się realizacją projektów branżowych, biorąc udział w pomiarach i analizach dla firm. Bierzemy także udział w konferencjach wyjazdowych między innymi prezentując wyniki naszych osiągnięć w formie referatów. Ponadto członkowie koła mają dostęp do dodatkowych praktyk w firmach transportowo – logistycznych, a dzięki zdobytym kontaktom po obronie szybko znajdują pracę. Naszym największym przedsięwzięciem a zarazem dumą jest Międzynarodowe Forum Studentów Transportu i Logistyki.

Politechnika WrocławskaAktywność

Dla członków naszego koła, ale i wszystkich zainteresowanych osób zamieszczamy kalendarz, w którym znajdują się informacje
o spotkaniach, szkoleniach, wyjazdach i innych ciekawych wydarzeniach, w których bierzmy udział.
Zapraszamy do polubienia i odwiedzania naszego funpage na Facebook!
Tam zawsze znajdziecie aktualne informacje o działalności naszego Koła Naukowego.

Patrycja Garncarz

Prezes KNL
Absolwentka kierunku transport I stopnia, obecnie studiuje Zarządzanie i Inżynierie Produkcji na specjalizacji Organizacja Produkcji

Kacper Kaczmarek

Członek zarządu
Student Transportu Wydziału Mechanicznego Politechniki Wrocławskiej

Olga Wójcik

Członek zarządu
Studentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej